درباره ما

*ما بهترین نیستیم ولی جزو بهترین ها هستیم*

چگاوک : کامل ترین مرجع معرفی علوم غریبه

بیوگرافی مدیر سایت

بیوگرافی مدیر سایت :

مجید نیکوکلام متولد بیست و چهارم دی ماه سال ۱۳۵۱، دارای یک فرزند پسر متولد مرداد ماه ۱۳۸۱ ، حدود پانزده سال پیش در مرداد ماه ۱۳۸۴ همسرم به دلیل بیماری سیروز کبدی فوت کردند ،در حدود سه یا چهار سال بعلت شرایط بد روحی که برایم ایجاد شد دچار افسردگی شدید شدم ولی خوشبختانه با کمک کتابهایی که توسط دوستان بمن معرفی شد و همچنین ممارست در درمان از طریق شاخه هایی از علوم غریبه که اکنون نیز در درمان بسیاری از بیماریهای روحی بکار گرفته می شود توانستم بطور صد در صد سلامتی روحی خودم رو بدست آورده و خودم را پیدا کنم و از آنجایی که از سنین پایین علاقمند به آشنایی با علوم غریبه بودم و در بعضی از کلاسهای آموزشی بخصوص در مورد خود هیپنوتیزم شرکت داشتم و نسبت به این مسائل تا حدی آگاهی داشتم بعد از درمان تصمیم گرفتم تا بیشتر از قبل در زمینه علوم غریبه مطالعه و تحقیق داشته باشم و در این پانزده سال گذشته در برخی مسائل ماورائی تحقیقات بسیاری انجام دادم و ماحصل این تحقیقات تئوری و عملی ، آگاهی و تجربیات بسیار مفیدی بود که بطور کامل نگرش من به دنیا و زندگی را دستخوش تحول کرد و خدا رو شکر به آرامشی که نیاز داشتم رسیدم و همین انگیزه ای شد تا با راه اندازی این سایت تلاش کنم  با آگاهی دادن از آنچه یاد گرفتم و خودم تجربه کردم و در نتیجه با یاری خدا با کمک به تغییر نگرش ، باورها ، و ایجاد اندیشه های مثبت ، گامی هر چند کوچک در راه کمک به همنوعان عزیزم برداشته و به نوعی شکر گزار خدا و قدر دان کائنات که آنها نیز جزئی از مخلوقات بی انتهای خدای رحمان هستند باشم.

توضیح :

البته لازم به توضیح است که شغل من هیچگونه ارتباطی به این مسائلی که نام بردم ندارد و این مطالعات ، تحقیقات و تجربیات تنها از روی علاقه و کنجکاوی و مخصوصا برای نزدیک شدن به ذات اقدس الهی، خالق کائنات و صاحب واقعی تمامی این علوم بوده است . همان گونه که خداوند در آیه ۲۱ سوره شریفه الحِجر می فرمایند :

«وَإِن مِّن شَیْءٍ إِلاَّ عِندَنَا خَزَائِنُهُ وَمَا نُنَزِّلُهُ إِلاَّ بِقَدَرٍ مَّعْلُومٍ»

و هیچ چیز در عالم نیست جز آن که منبع و خزانه آن نزد ما خواهد بود ولی ما از آن بر عالم خلق ،  بجز قدر معینی که مصلحت است نمی فرستیم .

 به سایت چگاوک خوش آمدید

معرفی، فعالیت و وجه تمایزهای سایت چگاوک

تیم چگاوک با علم بر اینکه با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید به هزاران سایت در زمینه علوم غریبه که هر کدام در زمینه ی خاصی به شما یاری خواهند رساند دسترسی داشته باشید و تنها با این هدف مصمم به راه اندازی این سایت شد که شاید بتوانیم با کمک و مساعدت شما عزیزان سایتی را راه اندازی کنیم که تمامی موضوعات و شاخه های این علم را که جسته و گریخته در سایتهای مختلف پراکنده هستند و برای هر موضوعی مجبور به جستجوی آنها هستید در یک جا جمع آوری کرده و راه را برای مطالعه و آشنایی شما عزیزانی که به آشنایی با این علوم علاقه مند هستید هموار کنیم.

ما در سایت چگاوک به آموزش کامل علوم غریبه و معرفی مراکز معتبر آموزشی هیپنوتیزم ، مراقبه و مدیتیشن ، یوگا و حتی مراکز فروش وسایل سمعی و بصری که در این راه کمک شما خواهند بود خواهیم پرداخت. ما همچنین اطلاعات جامع و کاملی از آنچه که شاید تاکنون نمی دانستید در اختیار شما قرار خواهیم داد :

اینکه انسان در واقعیت چیست و چه قدرت هایی دارد؟ چرا خدا انسان را اشرف مخلوقات خطاب کرد؟ قدرت ذهن ما چقدر است ؟ با بیداری ذهن ، در اختیار گرفتن و کنترل آن چه کارهایی می توان انجام داد؟ به نظر شما تمامی علوم غریبه دروغ و خرافات هستند یا چون ما از آن ها چیزی نمی دانیم و یا عده ای شیاد و کلاهبردار با معرفی خود به عنوان اساتید این علوم، ما را نسبت به قدرت علوم غریبه بد گمان کرده اند ؟

از مرگ و زندگی و ماهیت ارواح چه می دانید؟ از اسرار قرآن چه می دانید؟  آیا با رمز و رموز قرآن آشنایی دارید ؟ از دنیای اجنه چه می دانید؟ از ارتباط با اجنه و یا ارواح اطلاع دارید؟ آیا تا به حال می دانستید که میتوانید با فرشتگان محافظ خود صحبت کنید و از آنان بخواهید که در امور زندگی به شما کمک کنند؟ از رازهای نهفته در شمع چه می دانید ؟ اصلا چرا در بیشتر مذاهب در مراسمات ، به خصوص مراسمات مذهبی شمع روشن می کنند ؟ آیا می دانید که شمع های مختلف با رنگهای متنوع هر کدام چه تاثیری بر روح و روان شما دارند ؟ از خواص عود چه می دانید ؟ واقعا سرکتاب چیست و واقعیت دارد؟ آیا دعا نویسی و طلسم حقیقت دارد؟ چگونه میتوان حتی گاهی بدون مراجعه به هیچ دعا نویسی هر گونه طلسم و دعا را باطل کرد؟ چگونه میتوان دعاهای واقعی را از دعای جعلی که فقط برای کلاهبرداری نوشته میشوند تشخیص داد؟ در مورد چاکرا ها  چه می دانید ؟ آیا میدانید با پاکسازی و فعال سازی آنها می توانید به توانایی هایی برسید که شما را بطور محسوس از دیگران متمایز می کند؟ (می توانید تله پاتی کنید ، در خواب دیگران بروید، چیزهایی رو ببینید که دیگران نمی توانند ببینند و درک کنند و احتمالا خیلی از شما دوستان حتی یک کلمه هم در موردش نمی دانید ).

آیا واقعا به شانس ایمان دارید یا فکر می کنید که شانس زندگیتان را خودتان می سازید ؟ آیا میدانید فرق هیپنوتیزم و مانیه تیزم چیست؟ میدانید در حال حاضر از بعضی از این علوم هم چون هیپنوتیزم در درمان بسیاری از بیماری های روحی استفاده میشود؟ اگر میخواهید به تمام جواب های این سوالات برسید همراه سایت چگاوک باشید و ما را دنبال کنید و مطمئن باشید با دنبال کردن مقالات و نوشته های این سایت زندگی شما دچار تغییر و دگرگونی بسیار عظیمی خواهد شد که حتی به فکرتان هم خطور نمی کند . نگرشی نو به زندگی ، به دنیا و کائنات ، به انسان های دیگر ، به خوشبختی و در نتیجه ساختن باورهای نو و صحیح  بجای بسیاری از باورهای غلطی که در ذهن ما جا گرفته اند و زندگی ما را به سوی نابودی سوق داده اند.

تمامی این باورها که در ما ساخته شده اند چه درست و چه غلط فکر ما را می سازند و فکر ما که قدرتمندترین انرژی در دنیاست قادر است بیندیشد و خلق کند .حال فکر کنید که چگونه فکر می کنید و چه خلق می کنید؟ با باور های غلط و فکر اشتباهی که از آن نشات گرفته نمی توان چیز خوبی خلق کرد و روز به روز به مشکلات زندگیتان افزوده خواهد شد . آیا از قانون جذب چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید که در حال حاضر در هر جای زندگی که قرار گرفته اید همه اش نتایج افکار و باورهای گذشته شما می باشد؟ و اگر در آینده هم اینگونه بیندیشید و باور داشته باشید ، سی سال بعد هم در همین جایی هستید که اکنون قرار گرفته اید ؟ برای تغییر زندگیتان اول باید فکر ، باور و نگرش خودتان رو عوض کنید . (( فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان عوض شود )) شاید بارها این جمله را شنیده باشید ولی همیشه بی اهمیت از کنار آن گذشته اید .

ما در بخش کتابخانه آنلاین کلی کتاب رایگان در زمینه های مختلف که مرتبط با علوم غریبه هستند به شما هدیه خواهیم داد و در بخش موزیک های آرامش بخش ساعت ها موزیک بدون کلام در زمینه های مراقبه و مدیتیشن ، یوگا ، هیپنوتیزم و …برای استفاده شما عزیزان جمع آوری کرده ایم . هم چنین کلی پادکست و موزیک ویدیو برتون پیش بینی کرده ایم که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد . 

ما در سایت چگاوک قصد داریم به طور علمی و مفصل شما را با تمامی این مسائل آشنا کنیم و بعد تصمیم گیری را به خود شما وا میگذاریم . ما فقط شما را از آنچه وجود دارد و از آن بی اطلاع هستید آگاه خواهیم کرد و اینکه هر کسی چه استفاده ای از این آگاهی ها می کند بسته به باورهای خود شخص دارد . اگر دوست دارید تغییر کنید ، زندگی خود را متحول سازید و یا حتی فقط کنجکاو و علاقمند به دانستن علوم غریبه هستید ما را دنبال کنید و با معرفی سایت چگاوک به کسانی که صمیمانه دوستشان دارید و میخواهید باعث پیشرفت و تغییر در زندگیشان شوید و هم چنین ارائه دیدگاه، پیشنهاد و انتقاد هایتان ما را در هدفی که در پیش گرفته ایم یاری کنید .

با تشکر از همه ی کاربران گرامی.

مدیریت سایت ( نیکوکلام )

مقالات آموزشی

 با جمع آوری صدها مقاله آموزشی و عکس ، بطور مفصل و کاملا عملی شما را با تمامی علوم غریبه شامل هیپنوتیزم ، چاکراها ، مدیتیشن و … آشنا خواهیم کرد .

کتابخانه آنلاین

جمع آوری ده ها کتاب بصورت رایگان با قابلیت استفاده به صورت آنلاین و سه بعدی و همچنین دانلود کتاب در زمینه های روانشناسی ، انگیزشی ، رمان و …

موزیک های بدون کلام

ساعت ها موزیک بدون کلام و آرامش بخش در زمینه های هیپنوتیزم ، مدیتیشن ، یوگا و غیره در کنار کلی پادکست و موزیک ویدیو برای شما جمع آوری کرده ایم.

با ما در تماس باشید

همکاران فعال در سایت

مجید نیکوکلام-مدیر سایت

مجید نیکوکلامMajid Nikoukalam

administrator

مدیریت سایت چگاوک

شماره تماس با واتساپ

۰۹۳۵۷۰۲۰۱۳۶

ایلیا عفتی - تولید محتوا و تایپیست

ایلیا عفتیIlia Effati

Content production and typist

تولید محتوا و تایپیست

شماره تماس با واتساپ

۰۹۳۵۱۱۵۳۷۰۵

خدمات ویژه ما

اگر پیشنهاد و انتقادی دارید

یا به دنبال

موضوع ، کتاب یا موزیک خاصی در زمینه علوم غریبه هستید

با ما در تماس باشید